oczydolnegoslaska.pl

Blog ogólnotematyczny

Polskie lakiery hybrydowe
Lifestyle

Polskie lakiery hybrydowe, które musisz poznać!

W temacie lakierów hybrydowych polskie marki mają naprawdę dużo do powiedzenia! Do wyboru jest kilka znanych i polecanych firm. Jeśli więc szukasz odpowiednich produktów do domu czy profesjonalnego salonu, to z naszego artykułu dowiesz się o najlepszych propozycjach! Lakiery hybrydowe od tych polskich marek są wytrzymałe, mają piękne kolory, a także są wygodne w nakładaniu. Koniecznie sprawdź także inne produkty z asortymentu różnych firm, bo jest on bardzo szeroki!

Semilac – znany nie tylko w Polsce!

Firma ta powstała w 2013 roku. Lakiery hybrydowe Semilac od tamtego czasu nieprzerwanie cieszą się dużą popularnością. Produkty są dostępne w 37 różnych krajach! Sama firma prężnie się rozwija zapraszając do współpracy różnych celebrytów, prowadząc kanały w social mediach, a także organizując warsztaty z manicure.

Neonail – najdłużej na polskim rynku!

Marka Neonail powstała w 2006 roku. To połączenie wysokiej jakości produktów ze świetnym podejściem do klienta. Warto wspomnieć tu także o bardzo szerokiej ofercie produktów. Samych kolorowych lakierów w asortymencie znajdziemy kilkaset! Tutaj także trzeba wspomnieć o dużym zaangażowaniu w kontakt z klientem przez aktywne social media.

Hi Hybrid – młoda marka, która już zachwyca!

Mieliśmy już najstarszą markę lakierów hybrydowych, to teraz czas na coś znacznie młodszego! Hi Hybrid działa na polskim rynku dopiero od czterech lat. Jednak już widać ogromne zaangażowanie i ciekawe podejście do tematu. Marka jest bardzo świeża i stara się dotrzeć do każdego klienta, szczególnie młodszej grupy. Hi Hybrid prezentuje się jako produkty nawet dla osób, które nie mają dużego doświadczenia z robieniem hybryd.

Indigo Nails – dla profesjonalistów i nie tylko!

Marka rozpoczęła swoją działalność w 2011 rok. Produkty od Indigo Nails dostaniemy w wielu krajach, nie tylko w Polsce. Firma prowadzi sprzedaż w stacjonarnych punktach, a także w Internecie. Warto wspomnieć o działalności charytatywnej marki, która kilka lat temu zaczęła prowadzić fundację wspierającą kobiety w rozwijaniu ich umiejętności zawodowych, jak i osobistych.

Najlepsze lakiery hybrydowe są z Polski!

Szybki rozwój wszystkich tych marek, a także dostępność produktów na arenie międzynarodowej pokazuje, że naprawdę warto wybrać właśnie te lakiery hybrydowe! Wspieramy tym samym rozwój firm, które produkują w naszym kraju. Warto doceniać biznesu pochodzące od nas. Szczególnie wtedy, gdy są po prostu najlepsze!